«Є така професія – туроператор»

20 травня 2009 року відбулося засідання клубу «Профі» на тему «Є така професія – туроператор». Гостею клубу була директор туристичної агенції «САМ» Людмила Олександрівна Патютка.
Людмила Олександрівна почала свою розповідь зі спогадів про те, що в далекому 1994 році в Києві двоє друзів, які працювали у столичних турфірмах вирішили організувати власну фірму, яка б змогла більш індивідуально надавати туристичні послуги. Звали цих друзів Анатолій Матвієнко і Сергій Дудка, за основу назви фірми вони взяли свої ініціали, а третя буква М означала слово – «менеджер». Адже багато в чому успіх фірми залежить і від назви, яка має бути короткою і влучною. Так з’явилася фірма «САМ», а в 2001 році і в м. Кіровограді відкрився філіал, який очолила Людмила Олександрівна.
Пані Людмила в туристичному бізнесі з 1991 року, хоча і закінчила Одеський інститут харчової промисловості імені М. В. Ломоносова, працювала за спеціальністю, але в неспокійні 90-ті роки прийшлося змінити напрям діяльності.
Про цікаві закордонні поїздки пані директора також йшла мова, особливо їй подобаються острови, адже тільки в далині від цивілізації можна повністю відпочити. В свій час вона об’їздила всю Європу.
На запитання учасників засідання про цікаві пригоди під час подорожей пані Людмила розповіла, що одного разу в Єгипті група туристів попередньо замовивши готель, не була там поселена: адміністрація готелю надала перевагу французам, а не туристам з України та Росії. Довелося шукати іншій готель, але вже наступного дня поселення таки відбулося.
Фірма «САМ» займається індивідуальним підбором турів, як по Україні, так і по країнах Європи, Сходу та Росії. Пані Людмила впевнена, що подорожувати можна завжди і навіть брак коштів цьому не завадить: фірма «САМ» організовує тури відповідно до фінансових можливостей клієнта. І завжди, вважає пані Людмила, клієнти, що мріють відправитися у подорож, повинні обійти всі туристичні агенції міста, адже вибір послуг – це цілком природна справа. Але, в більшості випадків люди знову повертаються саме до фірми «САМ».

Патютка Л. О. розповіла також, що крім виконання посадових обов’язків, вона організовує і залучає до активного творчого життя своїх колег: працівники брали участь в караоке, організовували творчі виставки вишивки, малюнків.

[object Object]
257 Переглядів
Вибрати мову сайту »