Літо

Літо – пора канікул, активного відпочинку. Але ті, хто хоче добре вчитись, не забувають про книгу, читання. Допомагають їм у цьому бібліотекарі області.
В рамках обласної програми оздоровлення і відпочинку дітей, молоді та сімей з дітьми Кіровоградської області на 2007-2013 роки (рішення обласної ради від 2007 р. № 188) працівники ОЮБ ім. О. М. Бойченка активно проводили заходи з обслуговування дітей та юнацтва літніх таборів, що діяли протягом червня при ЗОШ № 3, 4, 13, 23, 33,. навч.-виховних об’єд. загальноосв. навч. закладах  № 15, 16, 26, 34, гімназії ім. Тараса Шевченка, природничо-економіко-правовому ліцею № 8, НВК «Кіровоградський колегіум» ,  навч.-виховних об’єд. школі-інтернату та СЗОШ № 2.
Бібліотекарі підготували ряд заходів на замовлення на різні смаки і вподобання, адже відвідувачі за віком були дуже різними. Серед заходів переважну більшість складали активні форми – вікторини, музичні турніри, ігри тощо. А щодо тематики, то відвідувачів цікавила: українська народна пісня, історія рідного краю, екологічні проблеми планети, біографії винахідників, сучасна українська естрада та ін. Проводились також екскурсії по бібліотеці, відеоперегляди за шкільною програмою.

[object Object]
309 Переглядів
Вибрати мову сайту »