Бісер та вишивка в творчості Вікторії Сапронової

Завітайте до відділу абонементу і Ви відкриєте для себе творчий світ молодої майстрині Вікторії Сапронової.

Вікторія Олександрівна принесла до бібліотеки свої картини, виконані в техніці вишивки нитками та бісером. Кожна з цих робіт неповторна: вдало підібрані кольори розкривають глибинний зміст ікон, на яких зображені Ісус Христос, Марія з немовлям, святі Віра, Надія, Любов та матір їх Софія.

Молода майстриня через картини, вишиті хрестиком, пропонує більш глибоко зрозуміти та відчути оточуючий нас світ природи, поринути у дитинство: є серед її робіт і вишиті яскраві папуги, фрукти, персонажі казок.

Бібліотекарі доповнили виставку книгами та періодичними виданнями про мистецтво вишивки, які стануть у нагоді тим, хто цікавиться рукоділлям.

Виставка робіт майстрині Вікторії Сапронової буде діяти протягом другої половини липня та першої декади серпня.

[object Object]
911 Переглядів
Вибрати мову сайту »