Незламність духу – у творчості

2 грудня 2009 року, напередодні Міжнародного дня інвалідів, відділ сприяння технічній творчості молоді провів третю зустріч з циклу «Незламість духу у творчості».

Учасниками зустрічі стали:

Ельміра Небесна, голова громадської організації «Рівні можливості» та двоє школярок: Аліна Дудник ( школа № 1) і Валерія Юрченко (школа № 6).

Ельміра Вікторівна розповіла про діяльність організації, про її членів, про їх участь у багатьох виставках, конкурсах, як у нашому місті, так і в столиці України – Києві. Наприклад, завтра відправляють роботи на конкурс, який організовує Влада Литовченко.

Аліна Дудник, дівчинка творчо обдарована, дуже гарно малює, на сьогодні займається ще й танцями. Останній раз відправляла роботи на Київ для участі у конкурсі художнього фонду імені Марії Приймаченко, де зайняла перше місце. Робота «Левенятко» тепер експонується в нашій бібліотеці, на виставці «Незламність духу у творчості», яка організована за результатами сьогоднішньої зустрічі.

Валерія Юрченко, яка з восьми років крім малювання займається і оригамі, також залишила декілька своїх паперових звірів. Це і кіт, крокодил, кенгуру та інші. Валерія давно захоплюється живописом, створені нею картини розкривають внутрішній світ дівчинки.

Дівчатка розповіли, що своє майбутнє хочуть пов’язати з художньою творчістю. Можливо, професії дизайнера чи декоратора стануть їхніми в майбутньому. А поки що вони реалізовують свої мрії і фантазії в картинах.

На зустріч з дівчатками прийшли школярі двадцятої школи, які з розумінням і захопленням віднеслися до юних мисткинь і весь час задавали питання по їхній творчій діяльності. А в кінці зустрічі виразили вдячність творчим особистостям за їхні прекрасні роботи, побажали на майбутнє більше розуміння зі сторони оточуючих.

[object Object]
379 Переглядів
Вибрати мову сайту »