Молодь за безпеку руху

В рамках тижня знань з безпеки дорожнього руху «Правила дорожнього руху знай – життя та здоров’я зберігай» в бібліотеці відбулася зустріч із представником патрульної поліції у Кіровоградській області.

Інспекторка відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Кіровоградській області Варіченко Ольга Василівна провела з учнями 7-Б класу СЗШ №14 бесіду про важливість дотримання основних правил дорожнього руху.

Особливу увагу Ольга Василівна акцентувала на використанні «флайтерів» – світловідбиваючих елементів, використання яких давно довело свою ефективність та врятувало не одне життя.

Під час спілкування школярам пропонувалося поглянути на дорожньо-транспортну пригоду з позиції усіх її учасників – і водія, і пішохода. Це змусило молодь визнати, що безпека кожного в більшій мірі залежить від його власних дій на дорозі.

Більш детально ознайомитися із змінами та доповненнями до правил дорожнього руху, наданням першої медичної допомоги учасникам дорожнього руху та екзаменаційними білетами для отримання посвідчення водія учні могли з представленої на заході книжкової викладки «Основи безпеки дорожнього руху».

IMG_6920
IMG_6924
IMG_6923
IMG_6921
IMG_6917
90 Переглядів