Відкрий для себе Україну

12 вересня, в черговий раз, в бібліотеці провели гру патріотів «Відкрий для себе Україну». Цього разу на гру завітали учні НВК «Кіровоградський колегіум», а днем раніше учні ДЗП (ЛП)О«КПЛСПіТ».

Нагадаємо, що хлопці та дівчата перевіряють свої знання, граючи у форматі популярного телешоу. Дві команди учасників мають на вибір 7 категорій з різних областей знань. В кожній з категорій пропонується 5 запитань за різним рівнем складності. Найулюбленішою категорією учасників залишається «сюрприз», оскільки в ній можна натрапити на будь-яке запитання.

Незважаючи на азарт та прагнення до перемоги, кожна з команд винесла для себе нові знання та досвід. І в черговий раз переконалися, що бути патріотом означає знати історію свого народу та пишатися ним.

А для того, щоб хлопці та дівчата вдосконалювали свої знання, бібліотекарі підготували викладку літератури про видатних постатей України з різних галузей знань.

1
IMG_6959
IMG_6935
IMG_6941
IMG_6955
IMG_6938
IMG_6933
IMG_6929
IMG_6940
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
377 Переглядів
Вибрати мову сайту »