Засідання клубу «Ліра»

16 грудня відбулося засідання клубу «Ліра» на тему «Зима в творчості молодих поетів».Зима – чудова пора! Вона більше, аніж літо навертає на роздуми. Вона красива своєю стриманістю, її кришталева мовчазність викликає найрізноманітніші асоціації. Тому ця пора року, так часто присутня в поезії молодих письменників і поетів.

На святі була присутня кореспондент передачі «Молодіжний мікрофон» Державної обласної телерадіокомпанії Юлія Павлюк-Мороз, яка взяла інтерв’ю у заступника директора з наукової роботи Зеленіної В. А., завідуючої відділом абонементу Ленченко О. Ф., членів клубу Горяєвої Інги та Гладир Юлії.

Вечір пройшов у формі «капусника» – дуже весело і цікаво: лунала новорічна музика, були проведені різноманітні конкурси, ігри. Всі присутні брали активну участь, переможцям вручали призи. Розмова велась про свято, яке наближається – Новий рік. Члени клубу читали власні вірші про зиму. Зокрема, Інга Горєва – «Холодний вітер, морок непроглядний», Надія Мілющенко – «Дорожче всього це тепло» та ін.

Під час засідання клубівці також підвели підсумки роботи за 2009 рік, обговорили план на наступний 2010 рік. Вечір пройшов вдало!


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
587 Переглядів
Вибрати мову сайту »