Засідання круглого столу «Екологічні проблеми міста в полі зору молоді»

Нещодавно, а саме 10 грудня, в ОЮБ ім. О. М.Бойченка відбулося засідання «круглого столу» «Екологічні проблеми м. Кіровограда та шляхи їх подолання». Це був заключний етап роботи ГО ТІМО «Відкриті двері» по проекту «Екологічні проблеми міста в полі зору молоді». Метою реалізації даного проекту було привернення уваги молоді та громадськості до конкретних екологічних проблем м. Кіровоград. В рамках проекту були проведені наступні заходи: майстер-класи зі снеп-шоту та фотозйомки; фотоконкурс «Екологічні проблеми міста в полі зору молоді»у форматі снеп-шот; з найкращіх робіт фотоконкурсу було оформлено пересувну фотовиставку, яка експонувалася в приміщеннях: кінотеатру «Зоряний», Дитячо-юнацького центру, ЗОШ № 4, гімназії ім. Т. Г. Шевченка, ОЮБ ім. О. М. Бойченка. Учасники «круглого столу» «Екологічні проблеми м. Кіровограда та шляхи їх подолання» намагалися визначити можливості вирішення екологічних проблем міста, які висвітили в своїх роботах учасники фотоконкурсу.

Своїми роботами школярі довели свою небайдужість до екологічних проблем міста, тож вони охоче відгукнулись на пропозиції ГО ТІМО «Відкриті двері» прийняти участь у засіданні «круглого столу» «Екологічні проблеми м. Кіровограда та шляхи їх подолання». Окрім переможців у засіданні брали участь:
1. Начальник спецінспекції Кіровоградської міської ради Іванов Віктор Анатолійович
2. Перший заступник начальника Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства Токарчук Валентина Миколаївна
3. Головний спеціаліст державного управління екології та природних ресурсів в Кіровоградській області Роменська Оксана Миколаївна.
4. Завідуюча сектором «Зв’язки з громадськістю і ЗМІ» Державної екологічної інспекції в Кіровоградській області Кладченко Наталія Станіславівна.
Представники громадських організацій «Біосвіт» та «Флора».
На засіданні обговорювалися питання: 
Актуальні проблеми екологічної ситуації в місті на сьогодні.
Роль державних програм у покращенні екологічного стану.
Проблема байдужості суспільства до навколишнього середовища.
Шляхи подолання проблеми.
Роль держави щодо покращення екологічної ситуації в регіоні.
Виголошення побажань та пропозицій учасників круглого столу щодо покращення ситуації.

В результаті проведення «круглого столу» «Екологічні проблеми м. Кіровограда та шляхи їх подолання» відбувся обмін досвідом між різними організаціями та відомствами, що займаються вирішенням екологічних проблем. Учні шкіл міста також познайомились з діяльністю організації, змогли задати питання щодо покращення навколишнього середовища регіону та навіть отримали пропозицію від начальника спецінспекції Кіровоградської міської ради Іванова Віктора Анатолійовича стати волонтерами спецінспекції.

[object Object]
344 Переглядів
Вибрати мову сайту »