Заворуєв С. Підтримали відважних листами // Народне слово. – 2017.. – 21 грудня. – С. 16

Підтримали відважних листами

 

Сергій ЗАВОРУЄВ

 

Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва та Г0 ТІМО «Відкриті двері» вдруге підтримали проведення всесвітньої акції із захисту прав людини «марафон написання листів». Організатором проведення акції є Amnesty International в Україні.

Більше двохсот країн світу долучилися до правозахисної кампанії; більше 100 подій відбулися в різних куточках України, в тому числі у прифронтових містечках. Цьогорічний марафон пройшов під гаслом “Пліч-о-пліч з відважними” і закликав не залишатися байдужим до чужої біди.

Героями та героїнями 11-го марафону з написання листів стали Емір-Усеїн Куку (Україна), Джулгаз Маннан (Бангладеш), Шакілія Джексон (Ямайка), Магадін (Чад), Ні Юлань (Китай), Кловіс Разафімалала (Мадагаскар), Сакріс Купіла (Фінляндія), Іділь Есер та Стамбульська десятка (Туреччина).

Кропивничанам вдалося зібрати 40 листів підтримки та 330 підписів під зверненнями та петиціями до влади.

Працівники бібліотеки вдячні за небайдужість та підтримку усім мешканцям міста, які долучилися до участі в цьогорічному марафоні. Окремої подяки заслуговують учні гімназії ім. Т. Г. Шевченка, Кіровоградського облкомплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв), НВО «Кіровоградський колегіум», ЗОШ № 4, студенти комерційного технікуму, які активно писали листи підтримки цьогорічним героям.

[object Object]
406 Переглядів
Вибрати мову сайту »