На гостини до бібліотеки

Сьогодні, 10 жовтня, старшокласники КЗ Великосеверинівська загальноосвітня школа I-III ступенів, позашкільний центр, відвідали обласну бібліотеку для юнацтва ім. Є. Маланюка.

Учні дізналися історію будівлі, яка є пам’яткою архітектури місцевого значення кінця 19 століття, познайомилися зі специфікою роботи відділів бібліотеки. Бібліотекарі розповіли присутнім про склад бібліотечних фондів та довідково-пошуковий апарат, як отримати в тимчасове користування документи із бібліотечних фондів та консультаційну допомогу в пошуку і виборі джерел інформації; як користуватися веб-сторінкою та іншими інформаційними ресурсами бібліотеки в мережі Інтернет.

Також учні довідалися про цікаві історичні факти, пов’язані з історією м. Кропивницького, взявши участь у віртуальній мандрівці «Вулиці Кропивницького: Велика Перспективна». Після заходу учні задавали змістовні питання та познайомилися з краєзнавчою літературою, переглянули книжкові виставки «Пишаймося рідним містом», «Сторінки відкриває нова книга».

IMG_9148
IMG_9145
IMG_9153
IMG_9132
IMG_9160
IMG_9131
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
520 Переглядів
Вибрати мову сайту »