Щоб дзвони пам’яті не змовкли

Пройшли роки… 65 років промайнуло відтоді. Та в пам’яті поколінь навічно закарбувався подвиг народу в найтяжчій із воєн, які зазнало людство. Довготривалим і важким був шлях народу до перемоги. Крізь вогонь і кров запеклих боїв, залишаючи тисячі братських могил, ішли люди до перемоги 1945-го року.

В обласній бібліотеці для юнацтва імені О. М. Бойченка 5 травня 2010 року о 12.50 відбувся захід «Щоб дзвони пам’яті не змовкли», присвячений 65-ій річниці з Дня Перемоги. У ньому взяли участь ветерани Великої Вітчизняної війни: Майданюк М. П., Гусинський Т. Д., Ільїн Г. А., Джемига А. В. – голова правління Спілки учасників бойових дій та ветеранів військової служби, ветеран Збройних Сил, викладачі та учні музичної школи №1 ім. Г. Нейгауза, військовослужбовці військової частини А0680 та учні педагогічного ліцею.

Експозиція «Памятай історію, думай про майбутнє», знайомить користувачів із книгами про Велику Вітчизняну війну, про запеклі бої на території Кіровограддщини. На окремому стенді розміщені листи, які солдати писали після запеклого бою, звертаючись подумки до своїх рідних, мріючи про мирне життя… Цікавими для молоді є речі того періоду: солдатська каска, фляга для води, планшентка офіцера, гільзи, рація, граната.

Відходить покоління, що пережило війну. Все рідше на вулицях побачиш людей з орденами на грудях. Все менше і менше збирають однополчан ветеранські зустрічі. То ж сьогодні і завжди, молодь повинна пам’ятати тих, хто захистив майбутні покоління.


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
281 Переглядів
Вибрати мову сайту »