«У краї на зліт часів»

26 листопада, у вечірній час, відбулась презентація поетичної збірки Василя Левицького «У краї на зліт часів».

Василь Левицький є відомим у Кропивницькому поетом, екскурсоводом та журналістом. Пише з дитинства прозу і поезію, драматичні твори. Василь неодноразово перемагав у різноманітних літературних конкурсах і друкувався в газетах, журналах, колективних збірках, тощо.

Пан Василь – автор книги прози «МаксималISTи». Має публікації в виданнях «Молодіжне перехрестя», «Вежа», збірках: «Що вмістилося у слові…», «Озвалась ліра водограєм», «До барикад!», «Шепіт Альми» та ін. Автор кількох відеоробіт, які були представлені на презентації, зокрема: «Куля», «На роздоріжжі»,  «Шевченко» та «Покаяння перед Вітчизною»; співавтор художнього фільму «На роздоріжжі».

Для читача збірки «У краї на зліт часів» пропонується вибрана громадянська (патріотична та соціальна) поезія, створена впродовж останнього десятиріччя. Василь радо розповів про історію створення книги, продекламував улюблені вірші зі  збірки та спілкувався з гостями, що завітали на захід.

Наприкінці презентації пан Василь підписував книги своїм шанувальникам.

Для тих, хто не встиг долучитися до презентації, запрошуємо у відділ абонементу, де ви зможете ознайомитися зі збіркою, що вже є у фонді нашої бібліотеки. Дякуємо Василю Левицькому за подарунок!

IMG_0972
IMG_0968
IMG_0963
IMG_0962
IMG_0988
IMG_0987
IMG_0991
IMG_0994
IMG_0977
IMG_0999
IMG_1000
1+
151 Переглядів