Пляшковий дивосвіт

В рамках циклу «Кропивницький надихає» проведено презентацію виставки робіт Галини Маслової, майстрині ГО «Єлисаветградський узвіз».

Галина Володимирівна розповіла, що дар малювання передався їй від батька, адже сама вона за фахом інженер-електрик, в цій сфері пропрацювала 42 роки. Проте, завдяки таланту і творчим пошукам, інтер’єр  у власному домі грає різними барвами та вражає вишуканістю і затишком.

Свої неповторні роботи майстриня створює завдяки натхненню та особливому сприйняттю навколишньої природи, міського середовища, людей. На створення однієї роботи вона витрачає від трьох днів і більше. Свої вироби презентує на різноманітних міських та обласних заходах.

На зустріч з майстринею завітали студенти фізико-математичного факультету ЦДПУ ім. В. Винниченка, які задавали багато питань щодо процесу створення робіт.

Бажаємо майстрині Галині Масловій творчих успіхів у створенні самобутніх робіт, які викликають у всіх оточуючих лише позитивні емоції.

Запрошуємо всіх переглянути виставку талановитої майстрині протягом грудня 2019 року у відділі абонементу юнацької книгозбірні.

0
[object Object]
233 Переглядів