Зимова казка

Новий рік – одне з найпопулярніших та найдавніших календарних свят. Це подія, яку протягом століть відзначають у всіх країнах, яку знають, люблять, і яку з нетерпінням чекають і дорослі, і діти.

Незважаючи на те, що Новий рік – одне з небагатьох свят, що об`єднує все людство, за всіх часів у різних народів існували й існують свої традиції зустрічі Нового року та своя святкова атрибутика.

4 грудня в рамках засідання розмовного клубу «Speak up» бібліотекарі відділу мистецтв провели майстер клас «Зимова казка», під час якого разом з молоддю виготовляли різдвяний вінок з долоньок. Під час виготовлення різдвяної прикраси, школярі розповідали про власні асоціації з новорічними святами.

Традиційно новорічним (або його ще називають різдвяним) вінком вважається кругла прикраса у вигляді бублика з гілочок ялинки, обмотаних атласною стрічкою, на якій установлені чотири свічки. Гілки ялини символізують життя, а форма круга – його нескінченний потік.

Окрім ялинки для віночка використовують гілки гостролисту, лавру і тису. Віночок можна прикрасити горіхами, шишками або сухими ягодами, які також символізують вічний кругообіг життя.

0
[object Object]
238 Переглядів