Служити Україні – справа честі і життя

Сьогодні, 6 грудня, українці відзначають одне з найважливіших національних свят – День Збройних Сил України. У цей день військовослужбовці традиційно приймають привітання від друзів, рідних і близьких, а також діляться спогадами про своїх побратимів.

Працівники відділу абонементу для студентів Кропивницького інженерного коледжу ЦНТУ організували зустріч-презентацію із учасником АТО, підполковником Сергієм Ткаченком, а також поетесою і редактором поетичної збірки Сергія Ткаченка «Півсотні п’ятий автобат «Чорний ліс» Світланою Ніколаєвською.

Під час знайомства автор книги розповів майбутнім захисникам України історію створення 55-го окремого автомобільного батальйону, поділився спогадами про свої солдатські будні та героїчні сторінки життя, які лягли в основу збірки «Півсотні п’ятий автобат «Чорний ліс», декламував вірші, порадив, як подолати страх та як важливо мандрувати Україною.

Упорядник і редактор поетичної збірки «Півсотні п’ятий автобат «Чорний ліс» Світлана Ніколаєвська також прочитала декілька власних поезій, присвячених Дню Захисника України.

Всіх загиблих солдат учасники заходу пом’янули хвилиною мовчання.

На завершення зустрічі Сергій Ткаченко показав студентам світлини періоду служби у 55-му окремому автомобільному батальйоні. Учасники зустрічі прослухали гімн батальйону у виконанні поета і музиканта Андрія Шульги.

IMG_1285
IMG_1283
IMG_1301
IMG_1291
IMG_1292
IMG_1298
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
641 Переглядів
Вибрати мову сайту »