Український хоррор від Ольги Мігель

19 грудня в рамках циклу «Дегустація літературних новинок» працівниками відділу абонементу було проведено зустріч з відомою письменницею Ольгою Мігель.

Пані Ольга презентувала першу частину тетралогії «Крук та Чорний Метелик»: «Голос давніх сновидінь». На зустріч були запрошені курсанти ліцею «Сокіл» та користувачі юнацької книгозбірні.

         Ольга Мігель у своєму доробку має кілька романів написаних у жанрі фентезі: «Сновида», «Мисливці за міськими легендами», «Код кАРі.ни», «Резонанс! Чародійка з синдромом ненормальності».

            Звичайно ж, всім присутнім цікаво було дізнатися, як починався творчий шлях відомої письменниці. Пані Ольга розповіла історію написання роману та описала героїв чарівної країни Ануара.

         Ольга Мігель із задоволенням ділилася із гостями заходу секретами власної творчої майстерності. Авторам-початківцям порадила мандрувати по сайтах та брати активну участь в різноманітних творчих конкурсах. Прозвучала і порада від письменниці про те, що ніколи не потрібно подавати власні творіння в мережі, адже найкращу ідею можна віддати іншим, які презентують її як власну.

Курсанти ліцею «Сокіл» розповідали про свої улюблені книги в жанрі «фентезі», задавали питання та навіть стали учасниками розіграшу призів, люб’язно наданих літераторкою.

         Наостанок усі присутні мали нагоду придбати книгу із автографом автора та зробити селфі, чим і скористалися. А тим, хто з якихось причин не зміг потрапити на захід, радимо відвідати відділ абонементу та познайомитися із романами «Сновида», «Принц на білому кальмарі» та першою книгою авторки – гумористичним фентезі «Рита і талісман зоряної кішки».

IMG_1838
IMG_1829
IMG_1822
IMG_1866
IMG_1825
IMG_1844
IMG_1836
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
641 Переглядів
Вибрати мову сайту »