Служити і оберігати – девіз Національної поліції України

24 грудня Головне управління Національної поліції України в Кіровоградській області гостинно прийняло в своїх стінах учасників клубу «Профі» – десятикласники ЗОШ № 4.

Екскурсія Головним управлінням виявилася для школярів не тільки цікавою, а й пізнавальною. Старшокласники дізналися про керівництво поліції, як працюють оперативні та інформаційні підрозділи Управління; на власні очі побачили як працює «Служба 102», впевнилися в швидкому реагуванні оперативних підрозділів, відвідали Музей спортивних досягнень. Офіцери поліції розповіли про професійний склад, про відомчі вузи, про умови підготовки та відбору кадрів.

Неочікуваною для підлітків стала пізнавальна вікторина, яку працівники поліції провели для школярів. Приємним сюрпризом стали призи, які юнаки та дівчата отримали за правильні відповіді.

Всі учасники клубу «Профі» висловлюють щиру подяку керівництву та фахівцям Головного управління національної поліції України в Кіровоградській області за такі гарні гостини та набуті знання про професію поліцейського.

изображение_viber_2019-12-24_15-36-26
1
изображение_viber_2019-12-24_15-27-57
изображение_viber_2019-12-24_15-35-49
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
572 Переглядів
Вибрати мову сайту »