Обличчя війни: пам’ятаймо своїх героїв

З січня у відділі абонементу оформлено постійно діючу книжкову виставку «Обличчя війни».

Головне завдання книжкової виставки – нагадати молоді про події, які відбуваються на Сході нашої держави, адже, завдяки українським патріотам, які боронять кордони нашої Батьківщини ціною власного життя, ми з вами можемо спокійно жити, працювати та спілкуватись із рідними. Тож, виставка висвітлює героїзм захисників України, закликає пам’ятати про їх подвиг та самозречення заради нас з вами.

За період неоголошеної війни в боях полягло більше сотні професійних військовослужбовців та добровольців із Кіровоградської області. В альбомі «Герої Кіровоградщини», представленому на виставці, зібрано портрети та коротка інформація про земляків, які не повернулися із зони бойових дій. Це наші герої, яких ми маємо пам’ятати і дякувати за їх подвиг в ім’я майбутніх поколінь.

У сучасному потоці стислої та різноманітної інформації на тему Операції об`єднаних сил (ООС ) важливо сформувати свій власний погляд. Ми впевнені, що у цьому вам допоможе книга. Саме тому на виставці можна побачити видання сучасних талановитих письменників, очевидців та учасників ООС.

На виставці представлені твори, з якими читач може ознайомитись у відділі абонементу та взяти прочитати додому.

Книги, в яких немов на собі можна відчути жахи війни: Наталья Доляк «Загублені між війнами», Олександр Клименко «Фронтовий альбом», Зеновій Филипчук «День і ніч навколо багаття».

Мабуть, найтрагічнішою сторінкою в історії сучасної війни є події в Іловайську та звільнення Луганського аеропорту. Про ці події можна дізнатися із книг «Іловайський щоденник» Романа Зіненка, «У вогняному кільці: оборона Луганського аєропорту», «Іловайськ» Євгена Положія.

Також читачам буде цікаво ознайомитися із збіркою розповідей про війну «Неоголошена війна: невідомі факти та хроніки АТО».

Усіх, кого зацікавила виставка «Обличчя війни», запрошуємо завітати до відділу абонементу.

0
117 Переглядів