Вічне слово театру

19 жовтня 2010 року в обласній бібліотеці для юнацтва ім. О. М. Бойченка, у рамках клубу «Профі», відбулася зустріч з акторами обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Л.Кропивницького, колиски першого професійного українського театру – Олексієм Івановичем Дорошевим та заслуженою артисткою України Галиною Миколаївною Романюк.

Так, десятикласники ЗОШ № 4 мали змогу познайомитися з однією із престижних професій нашого міста –– професією актора.

Адже саме тут, 27 жовтня 1882 року, на сцені Єлисаветградського міського театру Марком Лукичем Кропивницьким було вперше поставлено п’єсу «Наталка Полтавка» Івана Котляревського з Марією Заньковецькою в головній ролі.

Можливість працювати в театрі, що унаслідував традиції корифеїв і стало однією з причин приїзду Олексія Дорошева та Галини Романюк після здобуття спеціальності «актор театру та кіно» у Київському інституті театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого.

Під час засідання клубу «Профі» Олексій Іванович відразу ж запропонував провести майстер-клас з акторської справи, де школярі мали змогу в рольовій грі відчути себе актором. Адже саме зосередженість та увага і є головною рисою в акторській майстерності.

Актори продемонстрували школярам уривок з п’єси «Шельменко-денщик», де Олексій Дорошев зіграв Лопуцьковського, а Галина Романюк – Прісеньку.

На завершення зустрічі гості побажали учасникам клубу віри в себе, сили – долати перешкоди на шляху до своєї мети, прислухатися до своїх мрій і втілення власних задумів у життя.

[object Object]
390 Переглядів
Вибрати мову сайту »