Щоб писати вправно, потрібна практика та гарний приклад

8 січня відбулося перше в цьому році засідання літературного клубу «Ліра». Як завжди, спілкування пройшло в теплій та приємній атмосфері.

Під час засідання молода поетеса Олеся Міронова зачитала власні вірші, які вона написала нещодавно.

Керівник клубу Олександр Косенко оцінив поезію Олесі та дав поради, щодо її вдосконалення, спонукаючи присутніх «лірівців» до написання власних творів. Він радив молодим літераторам як краще вибрати видавництво та свого редактора. За словами керівника клубу, 80 відсотків успіху збірки залежить від хорошого редактора. А щоб писати вправно, потрібна практика та гарний приклад для наслідування. За зразки такої літератури він порадив читати не тільки поетів «срібного століття», а й сучасних письменників, таких як Іздрик, Олександр Кабанов, Галина Крук, Катерина Бабкіна.

Як приклад співпраці видавця та автора, Олександр Косенко розповів «лірівцям» про історію створення двох власних поетичних збірок, які отримали визнання як в Україні, так і за її межами. Це збірки «Егрегор» і «На сьомий день». Учасники клубу «Ліра» мали змогу познайомитися із поезією цих збірок у виконанні автора.

2
1
0
165 Переглядів