«Світлячки безпеки» – запорука безпеки на дорозі

13 січня у відділі абонементу відбулася майстерня з виготовлення різдвяних флікерів «Світлячки безпеки». Майстер-клас провели представники ГО «Агенція сталого розвитку «Хмарочос» спільно з патрульною поліцією Кіровоградської області. Захід відбувся у рамках Програми з підвищення безпечної культури пішоходів та велосипедистів «Будь видимим».

Під час заходу кожен, хто завітав на майстерню, міг власноруч зробити світловідбивні флікери. Флікери – це маленькі значки, брелочки або наклейки, які відбивають світло в темряві. Вони допомагають побачити пішохода в нічний час.

Присутні на заході працівники патрульної поліції розповіли, наскільки важливо дотримуватися правил дорожнього руху та переходити проїжджу частину лише в дозволених місцях. Проте у місті є немало вулиць, де чітко окресленого тротуару немає і людина, яка у вечірній час або у туманну погоду йде додому, наражається на небезпеку бути вчасно не поміченою водієм. Врятувати життя може звичайний світловідбивний елемент, зроблений власноруч, закріплений на верхньому одязі чи сумці.

Саме такі невеликі вироби із фетру та світловідбивної плівки мали змогу зробити усі бажаючі, а тим, хто з якихось причин не встиг відвідати майстерню, повідомляємо, що майстерню із виготовлення флікерів можуть замовляти загальноосвітні заклади впродовж року до працівників відділу абонементу юнацької книгозбірні, адже світловідбивні елементи – це важлива складова безпечного пересування містом у темний час доби.

4
3
1+
148 Переглядів