Повір у себе і в тебе повірять інші

Не всіх людей доля наділила здоров’ям у рівній мірі. Живуть серед нас прекрасні люди, чуйні і добрі, здібні і талановиті, але з обмеженими фізичними можливостями. Їх називають інвалідами, а вони просто по-іншому дивляться на світ, у них інша шкала духовних цінностей.Серед них є музиканти, співаки, художники, літератори, майстри декоративно-ужиткового мистецтва, спортсмени і просто соціально-активні особистості. Спостерігаючи за їхньою щоденною невтомною та величезною працею над собою, розумієш великі можливості людини. Низький уклін кожному з них за незламну Віру в свої сили.

3-го грудня, упродовж багатьох років світ відзначає Міжнародний день інвалідів.

Відзначення цього дня в обласній бібліотеці для юнацтва ім. О.М. Бойченка стало традицією, яка вже кілька років поспіль дає можливість людям з обмеженими фізичними можливостями зустрічатися, спілкуватися, підтримувати один одного і… мріяти. Адже мрії обов’язково збуваються, якими б нереальними вони не здавалися на перший погляд. Головне – вірити у їх здійснення. Адже: по вірі буде нам дано – як гласить Біблія.

2 грудня у рамках циклу «Незламність духу у творчості» до Міжнародного дня інвалідів у бібліотеці відбулася зустріч з Олегом Вікторовичем Боришполем – головою Української Спілки Інвалідів (УСІ) в Кіровоградській області, та його вихованцями.

Учні та студенти, що завітали на цю зустріч, мали змогу особисто поспілкуватися з гостями, почути відповіді на питання, що їх цікавили. Зустріч пройшла у затишній атмосфері живого спілкування.

На завершення Олег Вікторович і його вихованці побажали слухачам бути добрими і чуйними, толерантно і з повагою ставитись до оточуючих, розуміти чуже горе: «Стався до інших так, як би ти хотів, щоб інші ставились до тебе».

[object Object]
424 Переглядів
Вибрати мову сайту »