Вітаємо переможців!!!

16 грудня в обласній бібліотеці для юнацтва ім. О. М. Бойченка підведено підсумки обласного конкурсу «І в сімейному житті є місце для книги».

Конкурс проводився серед молодих (студентських) сімей спільними зусиллями управлінь: культури і туризму, у справах сім’ї та молоді, освіти і науки облдержадміністрації за ініціативи обласної бібліотеки для юнацтва ім. О. М.Бойченка, з березня по грудень 2010 року, в рамках програми підтримки сімей в області на 2007-2010 роки.

Започатковуючи конкурс, організатори ставили за мету: підвищення інтересу молоді до книги та читання, формування усвідомлення ролі книги у відродженні національної культури, започаткуванні та продовженні сімейних традицій.

Конкурс проводиться у два тури:

I тур – у районних, міських бібліотеках спільно з бібліотеками навчальних закладів (березень-жовтень 2010 року);

II тур, заключний – в обласній бібліотеці для юнацтва ім. О. М. Бойченка (16 грудня 2010 року).

У конкурсній програмі заключного туру брали участь три сім’ї.

Сім’я Балабанів (смт. Вільшанка)

Чоловік – Микола Володимирович – навчається на III курсі Кіровоградського інституту розвитку людини «Україна». Працює головним редактором Кіровоградської обласної громадсько-політичної газети «Західний фронт». Учасник аматорського народного театру «Веселі забави» та болгарського ансамблю «Хубавіца».

Дружина – Лариса Миколаївна – закінчила Первомайський політехнічний коледж за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юрист. Навчається на IV курсі Кіровоградського інституту розвитку людини «України». Спеціаліст I категорії відділу ДРАЦС Вільшанського районного управління юстиції. Сім’я – постійний читач Вільшанської районної бібліотеки.

Cім’я Головатих (с. Мошорино, Знам’янський р-н):

Чоловік – Олександр Ярославович – навчається в Харківському національному університеті радіоелектроніки. Його хобі – радіоелектроніка, астрономія.

Дружина – Аліна Іванівна – вчитель Мошоринської ЗОШ.

Родинні таланти: акторство, декламування, написання віршів. Проживає сім’я в селищі Мошорино, користується послугами сільської бібліотеки.

Cім’я Зіненків (с. Березівка, Олександрійський р-н):

Дружина – Анжела Миколаївна – навчається в Кіровоградському державному педагогічному університеті ім. Володимира Винниченка.

Чоловік – Олег Михайлович – викладач фізичного виховання.

Син Зіненко Ілля (4 роки).

Стаж подружнього життя – 6 років. Проживають у селищі Березівка. Постійно користуються послугами сільської бібліотеки та Олександрійської центральної районної бібліотеки.

Змагання проходило за 6-ма конкурсними завданнями:

– перший конкурс – біографічний (домашнє завдання): «Кожний дубок хвалить свій чубок» (презентація сім’ї);

– інтелектуальний «Слово – це не дивина, зустрічаєш мало не щодня»;

– домашнє завдання «Книга мала, та серцю люба» (реклама улюбленої книги);

– музичний «У рідному краї й серце співає»;

– конкурс народної мудрості «Народ скаже, як зав’яже» (завершити прислів’я);

– творчий конкурс «Книгу прочитав – на крилах політав» (інсценізація уривку з твору улюбленого українського автора).

Конкурсантів підтримували вболівальники з навчальних закладів м. Кіровограда – студенти Кіровоградської філії Київського національного університету культури, Кіровоградського інституту регіонального управління та економіки, будівельного коледжу, вищого професійного училища № 9, які також мали змогу перевірити свої знання під час гри з болільниками.

Окрасою заходу стали популярні українські пісні у виконанні викладача Кіровоградської дитячої музичної школи № 1 ім. Г. Нейгауза – Горобченко Оксани В’ячеславівни та головного бібліотекаря ОЮБ ім. О.М.Бойченка Гресь Ірини Василівни.

За підсумками конкурсу перше місце посіла сім’я Балабанів (смт. Вільшанка), друге місце – сім’я Головатих (с. Мошорино, Знам’янський район), третє – сім’я Зіненків (с. Березівка, Олександрійський район).

Вітаємо переможців!!! Бажаємо, щоб і надалі книга була найнеобхіднішою річчю в сім’ї, а читання залишалось найулюбленішим сімейним видом дозвілля.

[object Object]
238 Переглядів
Вибрати мову сайту »