Творча майстерня Андрія Фоменка

23 лютого відбулося чергове засідання літературного клубу «Ліра». Засідання було особливим – музичним. Неповторну творчу атмосферу поєднання музики та поезії створив запрошений гість – Андрій Фоменко, поет і бард.
Андрій Фоменко виконав із десяток власних музичних композицій на слова Володимира Шовкошитного та наших відомих земляків Володимира Базилевського і Олександра Косенка. Дуже проникливо у виконанні барда прозвучала «Балада про матір» та «Колискова для Донбасу».
Загалом, серед пісень Андрія Фоменка багато композицій на громадянську тематику, адже виконавець просто не може залишитися осторонь від подій, які зараз відбуваються на Сході країни. Творчим експромтом у рамках засідання клубу «Ліра» стала телефонна розмова із Володимиром Базилевським, який почув пісні на свої вірші у виконанні барда.
Ще одним творчим сюрпризом порадували «лірівців» дві нові учасниці засідання – Ілона Рожанчук та Поліна Грім – студентки ЦДПУ ім. В. Винниченка. Дівчата зачитали власну прозу та поезію, отримавши схвальні відгуки від поета Сергія Ткаченка та керівника «Ліри» Олександра Косенка.


Warning: unserialize() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/ch1091c002/www/lib.kr.ua/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/ultimate-responsive-image-slider-short-code.php on line 19
[object Object]
313 Переглядів
Вибрати мову сайту »