«Якщо вона є» – творчий дебют письменниці із Сум

21 лютого в бібліотеці відбулася презентація першої поетичної збірки «Якщо вона є» письменниці із Сум Ольги Бражник. Захід проходив у рамках поетичного експресу «Суми – Київ – Кропивницький».

Незважаючи на молодий вік, поетеса вже стала лауреатом ХХУ ювілейного Міжнародного фестивалю авторської пісні та співаної поезії «Булат» у номінації «Поезія», лауреатом Першого сумського фестивалю молодої української поезії «Ми – Суми», автором багатьох публікацій в місцевих та всеукраїнських літературних часописах.

На заході Ольга Бражник познайомила присутніх зі своїми поезіями-роздумами про загальнолюдські цінності, місця і міста, справжню любов і розчарування («Любила ж так, що із мосту – вниз»), пошуки власного «Я» через саморефлексії.

Виступ гості чудово доповнювали музичним супроводом Андрій Шульга та Тамара Алдошина, які виконали пісні на слова поетів-земляків Оксани Шпирко, Антоніни Корінь, Валентини Кондратенко-Процун, Василя Левицького.

На завершення творчої зустрічі місцевий поет і ведучий заходу Сергій Ткаченко вручив Ользі Бражник подарунок на згадку про її перші відвідини нашого міста.


Warning: unserialize() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/ch1091c002/www/lib.kr.ua/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/ultimate-responsive-image-slider-short-code.php on line 19
[object Object]
254 Переглядів
Вибрати мову сайту »