Професії типу «Людина – природа»

26 лютого школярі ЗОШ № 4 – члени клубу «Профі» завітали на гостини до природничо-географічного факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, де Сергій Мовчан, заступник декана з навчально-виховної роботи провів цікаву та пізнавальну екскурсію факультетом.
Сергій Васильович познайомив учасників клубу з історією факультету, розповів про спеціальності, про правила здобуття ступенів бакалавра та магістра, про участь в польовій практиці та про можливості працевлаштування після закінчення вузу.
Школярі з великим задоволенням відвідали живий куточок та познайомилися з його мешканцями: черепашками, слимаками, тарантулами, птахами, і, навіть, деяких потримали в руках.
Запросив Сергій Васильович школярів і на День факультету, який заплановано на 3 квітня, розповів, що у програмі заходу відбудеться театралізоване дійство посвяти першокурсників в студенти, екскурсії до лабораторій факультету.
Екскурсія була надзвичайно цікавою, час пролетів непомітно. Отже, бажаємо природничо-географічному факультету і надалі процвітати та випускати висококваліфікованих спеціалістів міжнародного рівня.


Warning: unserialize() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/ch1091c002/www/lib.kr.ua/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/ultimate-responsive-image-slider-short-code.php on line 19
[object Object]
281 Переглядів
Вибрати мову сайту »