Святкуй разом з бібліотекою «День закоханих»

Я в книгах віднайду слова кохання…

14 лютого 2011 року в обласній бібліотеці для юнацтва ім. О. М. Бойченка було проведено святкову акцію «Святкуй разом з бібліотекою «День закоханих». В рамках акції було проведено ряд цікавих заходів.

Протягом для у фойє бібліотеки працювала «Пошта Купідона».

Усі відвідувачі бібліотеки залишали один одному невеличкі послання –«валентинки». Як правильно написати валентинку можна було дізнатися з інформаційного листка. Юнаки та дівчата виявилися справжніми майстрами з написання любовних послань: писали лівою рукою або зліва направо, змінювали почерк, вигадували оригінальні підписи, та прикрашали власні витвори безліччю різнокольорових сердечок.

Найбільше зацікавила читачів нашої бібліотеки святкова «Лотерея кохання». З самого ранку закохані пари записувалися до бібліотеки з надією виграти головні призи лотереї – безкоштовні романтичні вечері на двох у відомих закладах міста. Першим пощастило виграти запрошення до ресторану «Арка» закоханим студентам з Державної Льотної Академії України – Бутовському Владиславу та Бойковій Дар’ї. До речі, саме вони стали першими учасниками лотереї, адже прийшли до бібліотеки ще до початку її роботи.

Іще однією парою, якій пощастило витягнути лотерейний квиток з романтичною вечерею стали молодята Юхименко Максим та Ольга. Вони відвідають клуб «Джунглі».

Не менш задоволеними залишились й інші пари, яким пощастило виграти запрошення на льодовий каток «Слайз», романтичну вечірку «Кохання сучасної принцеси» та відвідання обласного художнього музею та картинної галереї Петра Оссовського.

Фінальним заходом акції стала конкурсна програма студентських пар «Стріла Амура».

Змагання відбувалося між 3 парами закоханих:

– 1 пара – студенти Державної льотної академії України – Іван та Катерина;

– 2 пара – студенти Кіровоградського національного технічного університету та Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка – Олег та Олена;

– 3 пара – студенти Кіровоградського кібернетико-технічного коледжу та Кіровоградського національного технічного університету – Василь та Вікторія.

Змагання за титул «Найромантичнішої» пари відбувалися в різноманітних конкурсах: «Привітання»; «Слова кохання», «Любовний гороскоп».

Під час конкурсу «Кохання з першого погляду» – пари розповідали історії свого знайомства. В конкурсі «Романтичний сюрприз» хлопці та дівчата готували один одному приємні подарунки: плакати та листівки присвячені коханим, подушки з власними фото. Але найоригінальнішим визнали подарунок Олега. Увесь зал затаївши подих спостерігав, як Олена відшукувала маленьку каблучку, приховану у великій кількості різних за розміром коробочок, які коханий ретельно запакував.

Конкурс «На крилах кохання» продемонстрував акторські здібності закоханих. Хлопці та дівчата перевтілились в улюблених героїв і продемонстрували уривки з відомих літературних творів.

Гарний настрій допомагали створити бальні танці у виконанні учнів танцювальної студії «Арт»; пристрасний східний танець у виконанні учениць театру-студії танцю «Маріца» та романтичний, ліричний, драматичний номер «Унесенные ветром» у виконанні народного шоу-театру молодіжного клубу «Імідж».

Перемогу в конкурсі здобула пара Іван та Катерина. Представник корпорації «ХХІ століття» Ірина Коваленко вручила закоханим запрошення на романтичну вечерю в ресторані «Арка».

Директор комп’ютерного центру «Magnus» Максим Майданюк нагородив пари, що зайняли 2 та 3 місця цінними подарунками.

Яскравим доповненням свята стали квіти з повітряних кульок від студії «Magik life», які отримали учасники конкурсу та вболівальники.


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
425 Переглядів
Вибрати мову сайту »