21 березня – Міжнародний день людей із синдромом Дауна.

Двадцять перший день третього місяця був обраний невипадково, оскільки синдром Дауна пов’язаний з 3 копіями 21-ої хромосоми (трисомія по 21-й хромосомі).

Через неможливість повного лікування проблем даної аномалії медицина ставить на меті не постійне лікування, а забезпечення нормального соціального статусу для людей, що мають синдром Дауна.

Нагадаємо, що презентація фотопроекту «Промінчики сонця» (фотограф – Олександр Майоров) у Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Є. Маланюка було перенесено на квітень місяць (згідно введення превентивного карантину задля запобігання поширення COVID-19). У фотопроекті взяли участь «сонячні» діти та молодь Кіровоградської організації матерів дітей з інвалідністю «Серце матері».

Також усі бажаючі зможуть долучитися до щорічного благодійного ярмарку #шкарпетуйся і придбати символічні кольорові шкарпетки.

Сподіваємося, що непростий для всіх нас період скоро закінчиться, а поки що пропонуємо вашій увазі 5 найпоширеніших міфів про синдром Дауна, які необхідно розвіяти та пропонуємо до перегляду підбірку тематичних фільмів!

1+
74 Переглядів