Використання сервісу Zoom для проведення дистанційних занять

25 березня методисти Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка брали участь в он-лайн навчанні «Використання сервісу Zoom для проведення дистанційних занять».

Кваліфікований лектор – Ганна Дудіч, спікер Міжнародного освітнього форуму Global Education and Skills Forum 2018, 2019; амбасадор Varkey, PenPal Schools, Scientix розповідала про необхідність застосування віртуальних сервісів в умовах, в яких знаходяться інформаційні та освітні заклади України і світу; познайомила з платформою Zoom – якісним сервісом для проведення відеоконференцій та вебінарів, розповіла про переваги та порівняла його з подібними платформами Skype і Meet.

Під час практичного заняття слухачі дізналися як створити аккаунт на сервісі Zoom; налаштувати профіль, приєднатися до конференції або запланувати її, працювати в режимі конференції Zoom (клієнт), взаємодіяти з учасниками тощо.

Отримані знання та практичні напрацювання в ході роботи обов’язково стануть робочим кейсом та дієвим інструментом в діяльності бібліотечних фахівців.

IMG_20200325_202309
на сайт 2
1+
20 Переглядів