Нові надходження за березень 2020 року

Відділ абонементу

Дегтяренко Ярослава

         Лицарі Дикого Поля : у 2-х т. / Ярослава Дегтяренко. -К. : Брайт Стар Паблішинг, 2016. -416 с. –ISBN 978-966-2665-96-3

Дійство цього роману розгортається в епоху Хмельниччини. Саме в цей період було покладено перший камінь сучасної Української держави. Жодна нація не виборювала своєї свободи, не відстоювала своєї гідності так, як це робили наші предки в 17 сторіччі. У книзі описано цікаві та маловідомі факти з історії України, зображено звичаї, побут, складні суспільні та релігійні відносини, висвітлено причини початку національно-визвольної боротьби нашого народу.

Події роману охоплюють період від літа 1647 року до початку 1649-го.

У книзі описано день за днем битви під Жовтими Водами, Корсунем, Пилявцями, складну політичну ситуацію, в якій опинилася країна.

Але, головне – це роман про кохання. Персонажі роману – прості українці тієї епохи, які хотіли жити спокійно, кохати, мати сім’ї, дітей, але яким довелося виборювати своє право на гідність та свободу.


Мойєс Джоджо

         Один плюс один : роман / Джоджо Мойєс; пер. з англ. Д. Петрушенко ; ред. Р. Трифонов. -Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”, 2018. -384 с. –ISBN 978-617-12-5054-3

Від авторки супербестселера «До зустрічі з тобою» роман про Джесс Томас, маму, яка сама виховує дітей та працює на двох роботах. Жінка мріє про мужнього лицаря, який розірве замкнене навколо неї коло нещасть.

Ед Ніколс – справжній сучасний принц, успішний комп’ютерник у великій прибутковій корпорації. Джесс інколи прибирає в його розкішному заміському будинку. Та в цього заможного красеня не все так ідеально, як здається.  Розчарований у житті одинак, він не вірить, що знайде своє щастя. Одного разу Ед помічає: Джесс так само страждає від самотності…

Відтепер їх двоє – самотні серця у пошуках кохання…

Шановні користувачі! Всі ці романи Ви зможете, після закінчення періоду карантину, взяти у відділі абонементу Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є Маланюка.


Робертс Нора

         Лицо в темноте : роман / Нора Робертс; ред. И. Назаренко ; пер. с англ. А. Михайлова. -Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”, 2018. -432 с. –ISBN 978-617-12-4766-6

Новий роман популярної американської письменниці розповідає про те, як Емма в дитинстві, стала єдиним свідком злочину – вбивства свого маленького братика, але втратила пам’ять в результаті падіння.

Пройшли роки, головна героїня пережила невдалий шлюб, повірила в нові відносини з другом дитинства Майклом, але так і не змогла забути страшну трагедію, яка розбила її серце – смерть братика Даррена. Тепер їй потрібно згадати : обличчя кого вона бачила в темряві тієї страшної ночі і чому воно здається їй знайомим? Але прийшов час – і вона все згадала…


[object Object]
329 Переглядів
Вибрати мову сайту »