Нові надходження за квітень 2020 року

Вотерс Сара

       Оксамитові пальчики: роман / Сара Вотерс; пер. з англ. Д. Березіної; ред. М. Бірченко. – Х.: Віват, 2019. – 688 с. – (Сер. “Художня література”). – ISBN 978-966-942-985-8

Неймовірно напружений карколомний сюжет роману сповнений хитросплетінь, маніпуляцій і химерних таємниць. Тут є все: кохання, авантюри, зрада, біль. Лондон вікторіанської епохи зображено без прикрас: бідні квартали, засмічена Темза, злодії, жебраки…

Саме на дні лондонського життя і зростала Сью у сім’ї шахраїв. Одного разу їй запропонували оборудку, але з’ясувалося, що в дурні можна пошити будь-кого, в тому числі і її саму.

Відтворюючи похмуру атмосферу оповитого туманом готичного Лондона, вишуканий роман Сари Вотерс «Оксамитові пальчики» подарує Вам ту саму декадентську оману й літературне бешкетництво, якого можна сподіватися від найкращих творів Вілкі Коллінза.


Дегтяренко Ярослава

       Зраджений гетьман: роман / Ярослава Дегтяренко; ред. І. Матюшенко. – Х.: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”, 2019. – 432 с. – ISBN 978-617-12-6850-0

Осінь 1658 року. Цар Олексій оголошує Україні війну. Головний герой – Лесь, втративши кохану кидається у вир війни, чекаючи нагоди загинути як справжній воїн. Але, схоже, на нього покладена важлива місія і помирати йому зарано. Тим часом гетьман Виговський шукає союзників, щоб протистояти військовій агресії Московії.

Поки гетьман зайнятий війною, усіма забутий Юрась Хмельниченко організовує проти Виговського змову. Ситуація в країні стає напруженою. Чим обернеться для України прагнення волі?


Довгопол Наталія

       Прокляте небо: роман / Наталія Довгопол; ред. О. Журенко. – Х.: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”, 2019. – 384 с. – ISBN 978-617-12-6892-0

Середина 17 століття. Київщина. У селі мірилом усього є фізична праця, будь-яка інша вважається хибою. Тому мати намагається позбутися Євки ще немовлям, але відносно малої доля має свої плани. Дівчинка виживає і потрапляє в панський маєток. У неї дар – вона читає зоряне небо, як розгорнуту книгу. А потім в її житті з’являється вчитель Орест. Закохані потайки одружуються та тікають до Києва.

Хто залишиться поруч, а хто зрадить на довгому шляху життя? І що скажуть зорі тій, яка єдина вміє їх читати?


Когут Людмила

       Чічка: роман / Людмила Когут; ред. В. Терзі. – К.: Український пріоритет, 2019. – 464 с. – ISBN 978-617-7656-24-0

Новий роман знаної української письменниці це ще одна цеглина в будову величного храму Душі української жінки.

Негаразди супроводжували Михайлину протягом усього її дорослого життя. Вони були, мов ураган, пориви якого збивали з ніг і зривали із неї одяг, як в прямому, так і переносному сенсі.

Та, попри все, вона залишається вірною собі, бореться за своє право на життя і щастя, й зрештою доля дарує їй свою довгоочікувану усмішку.

Напруженість сюжету, неймовірна щирість авторських інтонацій заворожує читача й дарує справжню естетичну насолоду.


Морган Ричард К.

       Видозмінений вуглець / Ричард Морган; пер. з англ. М. Пухлій; гол. ред. В. Александров. – К.: КМ-БУКС, 2019. – 600 с. – ISBN 978-966-948-227-3

У 25 столітті людство розселилося по всій Галактиці під наглядом недремного ока ООН. Тепер свідомість людини – за умови, що вона зможе дозволити собі цю дорогу процедуру – можна зберігати в кортикальну пам’ять та легко завантажувати в нове тіло або «чохол».

Колишнього посланця ООН Такеші Ковача вже вбивали, але остання його смерть виявилася надто болісною. Ковач через 180 світлових років несподівано опиняється в самому центрі таємничої змови, жахливої навіть за рамками суспільства, в якому «існування» можна купувати.

Шановні користувачі! Всі ці романи Ви зможете, після закінчення періоду карантину, взяти у відділі абонементу Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є Маланюка.


100 фактів про числа, компьютери і програмування / іл. Ф. Маріані, П. Поло і Ш. Нільсена ; пер. з англ. Г. Лелів. -К. : Книголав, 2019. -128 с. : кол. іл. –ISBN 978-617-7563-98-2

«100 фактів про числа, комп’ютери і програмування» – український переклад популярного британського видання, над яким працювала ціла команда дослідників та авторів: Еліс Джеймс, Едді Рейнолдс, Мінна Лейсі, Роус Голл та Алекс Фріт. У книжці зібрано 100 захопливих фактів про числа, комп’ютери, програмування та про те, як їх використовують та удосконалюють. Уся інформація супроводжується яскравими ілюстраціями. Видання має словничок зі словами, що використовують у книжці, а також покажчик. Із книжки можна буде дізнатись про такі речі: людський мозок має окрему ділянку, яка відповідає за розпізнавання чисел; комп’ютери змішують три кольори у понад 16 мільйонів комбінацій; здебільшого Інтернет проходить під водою та ще багато вражаючих фактів.


Панина Мария

         Стоп, авитаминоз! Простые блюда для повышения иммунитета и гемоглобина / Мария Панина; гл. ред. О. Кандыба. -Х. : Виват, 2019. -224 с. -(Сер. “Полезная книга”). –ISBN 978-966-982-047-1

Зниження імунітету і гемоглобіну моментально позначається на загальному самопочутті людини. Втома, задишка, запаморочення, поганий аппетит, головні болі – хто з нас не відчував цих неприємних симптомів? Тим не менш, не поспішайте негайно купувати дорогі ліки і біодобавки. Впоратися з цими проблемами можна за допомогою правильного харчування. У цій книзі ви знайдете сотні рецептів страв для зміцнення захисних сил організму і підняття гемоглобіну. Готуйте з задоволенням і будьте здорові!


Коняева Елизавета

         Березовый деготь, глина, грязи, соль, шунгит. Все рецепты в одной книге / Елизавета Коняева; гл. ред. О. Кандыба. -Х. : Виват, 2019. -224 с. -(Сер. “Полезная книга”). –ISBN 978-966-942-968-1

Березовий дьоготь, цілюща глина і бруд, сіль і шунгіт по праву вважаються невід’ємними складовими народної медицини. Дьоготь володіє антисептичною й протизапальною дією, глина і бруд лікують суглоби і шкіру, сіль багата комплексом мінеральних речовин і регулює водний баланс, шунгіт використовується для очищення води, лікувальних аплікацій і навіть для лікування хвороб шкіри. Але це далеко не всі властивості наших природних «лікарів». Як ще їх можна використовувати? Читайте в цій книзі. Будьте здорові!


Ран Юліта

         Історія роботів / Юліта Ран; ред. К. Трофимова. -Х. : Ранок , 2019. -33 с. : кол.іл. –ISBN 978-617-09-5646-0

Знайомимося з історією роботів від найдавніших механічних пристроїв до сучасних складних машин. Енциклопедія розповість про історію виникнення, розвитку роботів, а ще про роботів майбутнього.


Вітні Девід

         Програмування для дітей. HTML, СSS та JavaScript / Девід Вітні; гол. ред. О. Кандиба ; пер. Я. Головченко. -Х. : Віват, 2019. -208 с. : кол. іл. -(Сер. “Щось цікаве”). –ISBN 978-966-982-031-0

Майстерний гід із програмування для початківців. Із ним ти створиш власний сайт, прикладну програму та гру, розів’єш реальні навички майбутнього програміста. Вчись, слідуючи крок за кроком докладним інструкціям до шістьох карколомних місій. А потім перевір свої знання й навички, створивши власний проект.


Макнаб Крис

         Огнестрельное оружие : большой иллюстрированный атлас / Крис Макнаб; пер. с англ. Э. Шатиловой ; ред. И. Назаренко. -Х. : Виват, 2015. -256 с. : фото, іл. –ISBN 978-617-7246-42-7Параграф

Книга Кріса Макнаба, відомого фахівця в області збройового справи, являє собою барвисто ілюстрований атлас. У ньому всебічно описані найбільш знакові моделі в еволюції видів вогнепальної зброї, історія розвитку якого жваво і захоплююче подана у вступній частині. Видання адресоване як фахівцям, так і всім, хто цікавиться і може служити путівником в суворому і захоплюючому світі стрілецької зброї.

[object Object]
530 Переглядів
Вибрати мову сайту »