Жінка в армії

В історії нашої держави образ жінки-воїна має давню традицію. Так, за свідченням візантійських літописців, у 626 році при облозі Константинополя серед русичів були жінки у латах. Відомо й те, що княгиня Ольга, маючи власну військову дружину, успішно здійснювала походи проти ворогів.

Як бачимо, служба осіб жіночої статі у Збройних Силах має давню історію. Але дебати, з приводу рівності між жінками та чоловіками, точаться і сьогодні. Дехто розглядає поняття «жінка-солдат» як неприродне, стверджуючи, що жінкам не місце в армії, що вони дезорганізують устрій армійської служби, знижують дисципліну. Прихильники протилежної точки зору вважають, що питання про те, бути чи не бути жінці в армії, давно є знятим із порядку денного. Представниці жіночої статі проходять службу в різних видах та родах військ, займають різні посади. Вони не гірше, а в деяких випадках – краще за чоловіків виконують свої обов’язки.

23 березня в обласній бібліотеці для юнацтва ім. О. М. Бойченка пройшло чергове засідання клубу із військово-патріотичного виховання допризовної молоді «Доблесть» за темою: «Жінка в армії». На зустріч були запрошені жінки-військовослужбовці із військової частини А0680 – Блискавка Тетяна Геннадіївна, прапорщик; Хворостяна Юлія Павлівна, солдат контрактної служби та студенти Кіровоградського інституту регіонального управління та економіки.

У цікавій розмові наші гості розповіли студентам про те, що ж спонукало їх піти до армії, про свої перші стрибки із парашутом та про робочі будні жінки-військовослужбовця.

[object Object]
271 Переглядів
Вибрати мову сайту »