Здоров’я людини – здоров’я країни

Що таке здоров’я? Як його зберегти? На ці запитання намагалися знайти відповіді учасники чергового засідання лекорію «Молодь і право», що відбулося в обласній бібліотеці для юнацтва ім.. О.М.Бойченка …14 квітня.

Засідання лекторію мало назву «Здоров’я людини – здоров’я країни» і було присвячено проблемі відповідального відношення підростаючогопокоління до свого здоров’я і здоров’я оточуючих.

Дуже часто нам усім, дорослим і підліткам, здається, що ми ніколи не захворіємо або ніколи не постаріємо.У нас в житті і так багато проблем, щоб звертати увагу ще і на ці, як іноді здається «дрібниці».

Проблема збереження здоров’я є важливою в житті кожної людини. Вважається, що здоров’я – це нормальний стан організму, який характеризується рівновагою між організмом та зовнішнім середовищем при відсутності хворобливих проявів. Можна сказати, що здоров’я – це здатність організму перебувати в рівновазі з оточенням.

В преамбулі до Статуту Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) говориться, що здоров’я – це не тільки відсутність хвороб або фізичних дефектів, а стан повного фізичного, психічного та соціального благополуччя. Тобто, наше здоров’я залежить від нашої поведінки. Саме на це і звернули увагу представники Кіровоградськрого обласного відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Володимир Бочаров–Туз і Олег Забілястий, які брали участь в засіданні і розповідали про своє життя, про те, через що їм довелося пройти, щоб зрозуміти, що здоров’я – це велика цінність і його слід берегти.

Зараз і вони, і інші представники Кіровоградського обласного відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» готуються до Дня пам’яті людей, що померли від СНІДу, якій відбудеться 15 травня. Кожного року, у третю неділю травня, починаючи з 1983 року, увесь світ відзначае цей день. Акція проводиться з метою привернути увагу суспільства та представників влади до епідемії ВІЛ/СНІДу, нагадати про те, що ця проблема стосується кожного. 15 травня 2011 року планується проведення  заходів у центрі м. Кіровоградапід час якіх відбудеться інтерактивне спілкування з молоддю, розпис пам’ятного полотна.

Громадська  організація «Кіровоградське обласне відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» охоче запрошує усіх, хто бажає взяти участь і в Акції, і в подальшій діяльності організації.

Звертайтесь за номером (0522) 24 69 04 і на Вас чекають спілкування та реальні справи на допомогу хворим.

[object Object]
290 Переглядів
Вибрати мову сайту »