В гостях у «Ліри» – поет Микола Барабуля

21 червня у бібліотеці відбулося засідання молодіжного літературного клубу «Ліра». Запрошеним гостем став Микола Барабуля – поет, громадський активіст, художній керівник будинку культури «Авіатор» Кіровоградської Льотної Академії НАУ.

Традиційно на заході лунала поезія. Згадували учасники зібрання і роботу літературної студії «Сівач», яку очолював Валерій Гончаренко. Керівник літературного клубу «Ліра» Олександр Косенко наголосив, що у роботі «Сівача» та «Ліри» має бути спільний принцип – не лише хвалити зачитані молодим автором вірші, а й критикувати їх, знаходити недоліки, недоречності, відшліфовуючи таким чином талант поета.

Микола Барабуля зачитав молодим поетам декілька власних віршів та розповів історію їх створення. Це був акровірш на воєнну тематику та вірш, присвячений річниці визволення України від фашистських загарбників, який, за словами автора, виник спонтанно… під час написання сценарію до тематичного заходу. У виконанні пана Миколи прозвучала і лірична поезія, присвячена незнайомці, яка вразила поета настільки, що спонукала написати вірш-присвяту.

Засідання літературного клубу «Ліра» було цікавим завдяки жвавому обговоренню сучасних літературних процесів в Україні, стану сучасної журналістики та можливостям розвитку молодих поетів.

0
13 Переглядів