Літо з бібліотекою

В рамках організації відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2011 року обласною бібліотекою для юнацтва ім. О. М. Бойченка підготовлена змістовна програма для інтелектуального розвитку та розваг дітей. Програма налічує 12 заходів, серед яких кожна дитина зможе знайти щось цікаве для себе. Це калейдоскоп ввічливості «У світі етикету», музичний турнір «На хвилях музики», розважально-пізнавальна програма «Веселий ярмарок», інтелектуальна гра-подорож «Морські слідопити» та багато інших. Заходи вже відвідали понад 500 кіровоградських школярів.

Наприклад, мистецька гра «Всезнайка». Захід присвячено радянській та зарубіжній мультиплікації. Школярі ЗОШ №31, що були безпосередніми учасниками дійства,  із задоволенням відповідали на запитання, присвячені анімації, виконували цікаві завдання ведучої, складали пазли із зображеннями улюблених мультиплікаційних героїв та переглядали фрагменти радянських та диснеївських мультиків.

Пізнавально-розважальна програма на екологічну тематику «Живий куточок». В рамках заходу діти продемонстрували свої знання зі світу флори та фауни, мали нагоду дізнатися багато нової цікавої інформації про різноманітних тварин та познайомитись з Червоною книгою України.

«Дитинство – це безмежне диво» – саме під такою назвою оформлена книжкова виставка відділу абонементу. Ця виставка буде цікавою підростаючому поколінню – адже містить книги українських та зарубіжних класиків, також тут представлені новинки дитячої літератури. Стане вона в нагоді й педагогам, батькам та молодим сім’ям, що лише думають про батьківство. На виставці вони знайдуть велику кількість книг з дитячої психології, педагогіки, валеології та медицини.

Оформлено книжкові виставки, тематичні полиці і в інших відділах бібліотеки:

  • «Світ м’якої іграшки»(відділ сприяння технічній творчості молоді);
  • «У вільну хвилинку» (відділ абонементу);
  • «Світ твоїх захоплень» (відділ мистецтв).

Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
317 Переглядів
Вибрати мову сайту »