Глибина Божого Слова

У Вашингтоні в 2019 році відбулася зустріч християнських лідерів з більш ніж 34 країн, в ході якої 2020 рік було оголошено «Всесвітнім роком Біблії». Ініціатива покликана показати і зміцнити цінності Слова Божого для всіх людей, а також відновити значення Біблії в традиційно християнських культурах.

Біблія для християн є книгою, де міститься живе Слово Бога у шістдесяти шести книгах, які створювалися різними людьми протягом століть. Проте, попри важливість і актуальність Святого Письма для багатьох, воно все ще залишається незбагненним, а його читання викликає багато запитань і сумнівів.

Привести читача Біблії до розуміння і глибшого пізнання Божої мудрості, прихованої за людськими словами, допоможе книжкова виставка «Християнство в духовному житті народу», яка оформлена у відділі популяризації книги.

Чільне місце на виставці відведено для самої Біблії, яка складається з двох основних розділів – Старого заповіту, написаного давньоєврейською мовою, та Нового Заповіту, написаного давньогрецькою мовою.

Багато людей знайомі з Біблією незалежно від того, чи поділяють вони біблійні вірування чи ні. Біблія розповідає нам про те, який є Бог, а також які ми. В ній є відповіді на питання, які цікавлять людей у всі часи: «Який є Бог?», «Чому в цьому світі є страждання, зло та смерть?», «У чому сенс життя?»

Правдиво розповідаючи про реальних осіб та їхні стосунки з іншими людьми і з Богом, Біблія зрозуміла для всіх людей. Біблійні принципи вчать нас життєвої мудрості.


Warning: unserialize() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/ch1091c002/www/lib.kr.ua/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/ultimate-responsive-image-slider-short-code.php on line 19

Цікавлячись словом Божим, зрозумієте, що таке віра, як до неї треба йти, щоб стати справжнім християнином.

[object Object]
328 Переглядів
Вибрати мову сайту »