Нові надходження за липень 2020 року

Елленберг Джордан

         Як ніколи не помилятися. Сила математичного мислення  / Джордан Елленберг; пер. з англ. А. Іщенко. – К. : Наш Формат, 2019. – 408 с. Математика – це не просто послідовність обчислень, які потрібно зубрити, поки у вас не забракне сил, як вам могло здатися в школі. Професор Джордан Елленберґ доводить, що увесь наш світ пронизаний математикою. Вона демонструє його приховану красу та логіку й має прямий стосунок до нашого щоденного життя. Автор показує, як проблеми в політиці, медицині, бізнесі, богослов’ї вирішуються за допомогою математики. А ще математично пояснює, за скільки часу потрібно приїжджати в аеропорт, чим є насправді “громадська думка”, чому у високих батьків низькі діти, як виграти в лотерею та безліч інших.


Ліна Костенко : тексти та їх інтерпринтація : навч. посібник / ідея, впорядкування та інтерпретація творів Григорія Клочека ; ред. В. Шовковшитний. – К. : Український пріоритет, 2019. – 648 с. Своєрідність посібника, що обумовлює його значний освітній потенціал, полягає в тому, що він побудований за принципом паралельно-послідовного читання, а саме: читач спочатку знайомиться з твором поетеси, а потім з його інтерпретацією, здійсненою відомим літературознавцем професором Григорієм Клочеком. Посібник стане в нагоді викладачам та студентам філологічних факультетів, учителям-словесникам, учням-старшокласникам і просто читачам, які люблять поетичне слово і прагнуть розвинути свою літературну освіченість.


Стадвелл Джо

  Чому Азії вдалося. Успіхи і невдачі регіону світу  / Джо Стадвелл; пер. О. Цехановська ; ред. Є. Лущиков. – К. : Наш Формат, 2017. – 448 с.

Сьогодні ми знаємо, що азіатські країни у стані стрімкого розвитку економіки та технологій. Що дозволило їм досягти таких високих результатів? Досягнення Японії, Тайваню, Китаю та Сінгапуру називають «економічним дивом». Але доктор наук, журналіст і публіцист Джо Стадвелл вивів особливу формулу успіху цих країн, якою ділиться в цій книзі. Завдяки книзі «Чому Азії вдалося» ви дізнаєтеся: чи можна за короткий проміжок часу трансформувати економіку країни про види втручання уряду в розвиток економіки яку роль відіграє держава в економічному прогресі завдяки чому країнам Азії вдалося зробити прорив … та багато іншого!


Пітерсон Джордан

         12 правил життя. Як перемогти хаос / Джордан Пітерсон; пер. з англ. Д. Кожедуб ; ред. О. Дубчак. – К. : Наш Формат, 2020. – 384 с. Чесноти не можна підмінити толерантністю, а відсутність чітких моральних ідеалів пояснити повагою до думки інших, переконує канадський психолог Джордан Пітерсон. За його словами, людям потрібна система цінностей, яка допомагає наповнити життя сенсом, боротися із безнадією, відчаєм та хаосом. Кілька років тому Пітерсон почав активно спілкуватися на популярному сервісі Quora. Якось у відповідь на запитання одного з користувачів «Що найкориснішого про життя мусить знати кожен?» він описав правила, якими має керуватися людина. Ці правила стали надзвичайно популярними, а його лекції та виступи спровокували серйозну суперечку в інтелектуальних колах світу. Книжка для всіх, хто цікавиться соціальними процесами, і тим, як вони впливають на наше життя.У пропонованій книжці Пітерсон представляє свої контроверсійні ідеї у вигляді мотиваційних порад, підкріплюючи їх аргументами з біології, літератури, міфології, психології. Автор критикує покоління «двотисячних» за нігілізм, наголошує на розвитку індивідуальності, а також переконує – головне правило життя полягає у тому, що кожна людина мусить узяти на себе максимально посильну відповідальність за власне життя, суспільство і світ.


Голдсміт Маршалл

  Перемикайся. Стань тим, ким хочеш бути / Маршалл Голдсміт; пер. з англ. Н. Валевська ; ред. М. Радчик. – К. : Наш Формат, 2017. – 240 с. Давно склали план особистого вдосконалення, але не знаєте, як до нього підійти? Не вистачає мотивації або щось завжди зводить вас зі шляху? Маршалл Ґолдсміт і Марк Рейтер впевнені, що для успіху варто усвідомити причини невдачі та «перемкнутися» на потрібний лад! Завдяки книзі «Перемикайся. Стань тим, ким хочеш бути» ви дізнаєтеся: чому так важко досягти серйозних змін у поведінці які тригери можуть зупинити поведінкові зміни що робити після усвідомлення впливу оточення … та багато іншого!


Гілберт Деніел

  Спотикаючись об щастя / Деніел Гілберт; пер. з англ. Л. Герасимчук ; ред. В. Васильченко. -Х. : Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”, 2019. – 271 с.

Насправді ми нічого не знаємо про те, що таке щастя і що робить нас по-справжньому щасливими. На відміну від професора Деніела Ґілберта, засновника наукового напряму «щастязнавства». Він переконаний, що головна проблема — у безкінечному плануванні та невідповідності мрій реальності. Насолоджуватися життям необхідно не завтра, а сьогодні. Спираючись на теорії й факти з психології, когнітивної неврології та філософії, автор розбирає феномен щастя на атоми. Годі дивитися навсібіч, чекаючи на появу чогось особливого! Справжнє щастя — у нас під ногами.


Догерти Мартин Дж.

         Рукопашний бой по системе спецназа. Экстремальные приемы защиты и нападений / Мартин Дж. Догерти; пер. А. Марченко ; ред. И. Залатарев. – Х. : Книжный клуб “Клуб семейного досуга”, 2019. – 368 с.

Те, чого навчають тільки в елітних військах, тепер доступне і вам! Курс рукопашного бою від визнаного експерта з бойових мистецтв, володаря чорного поясу з джиу-джитсу! Чіткі і зрозумілі ілюстрації та доступні тексти навчать вас захищати себе і близьких при раптовому нападі, давати відсіч озброєному або неозброєному противнику. • Перемога без бою. • Джеби, кроси, хукі і апперкоти. • Удари по голові та корпусу. • Захоплення і кидки. • Блокуючі і задушливі прийоми. • Гаки і підсічки. • Ведення бою з різних положень. • Протистояння озброєному противнику.


Підгайний Семен

         Українська інтелегенція на Соловках. Недостріляні / Семен Підгайний; упоряд. Ю. Шаповал. – К. : КЛІО, 2019. – 328 с. Семен Підгайний (1907–1965) — відомий публіцист, історик, громадсько-політичний діяч української діяспори. Колишній в’язень соловецьких концтаборів, у боротьбі проти геноциду рідного народу він був сподвижником Івана Багряного, одним з організаторів УРДП. До книжки ввійшли його твори “Українська інтеліґенція на Соловках” та “Недостріляні” (у двох частинах). Написані правдиво й майстерно, ці твори викривають злочинну політику кремлівських авантюристів у побудові “комуністичного раю”, що обернулося справжнім пеклом для багатьох націй. У книзі подано імена й прізвища реальних людей, котрі загинули від рук узурпаторів.

[object Object]
320 Переглядів
Вибрати мову сайту »