Легенди рідного краю оживають у бібліотеці

15 вересня у стінах бібліотеки для учнів першого курсу КІК ЦНТУ відбувся захід під назвою «Легенди рідного краю», приурочений до Дня нашого міста. Мабуть, кожен із нас зі шкільних років знає історію Кропивницького. Але чи здогадуєтесь, про що багато років тому, за чашечкою вечірнього чаю переповідали один одному жителі нашого міста?
Звичайно, розповідь велася про місцеві легенди, які, можливо, деякою мірою відображали реальні події, а можливо, значно прикрашали реальність. Але, в будь-якому випадку, знання легенд рідного краю здатне розширити та збагати світобачення.
Упевнені, після проведеного заходу, слухачі, йдучи старовинними вулицями Кропивницького, вдивляючись у красиві будинки, будуть замислюватись чи могли й справді відбуватись в минулому таємничі, трагічні та романтичні події. А можливо, хтось створить власну легенду…
Тим часом, будівля КОБЮ ім. Є. Маланюка є перлиною архітектури міста, тому запрошуємо завітати до нас, і насолодитись не тільки літературою, а й старовинною загадковою атмосферою.

0
19 Переглядів