Кіровоградщина – квітучий край, культури й мови рідної краса

17 вересня в бібліотеці пройшов щорічний День краєзнавства «Кіровоградщина – квітучий край, культури й мови рідної краса», присвячений дню заснування нашого міста, який був наповнений різноманітними заходами, які проводилися в умовах карантину як у бібліотеці, так і на свіжому повітрі. Відвідувачі мандрували старим містом у фотоекскурсі «Кропивницький у фотографіях», брали участь у вікторині «Впізнай вулицю на старих світлинах» та відвідали презентацію бібліографічного покажчика «Лауреати обласної літературної премії ім. Є. Маланюка. Вип. 5», присвячений письменникам – лауреатам обласної літературної премії за 2014-2019 роки.
Бібліотекарі провели віртуальну екскурсію «Легенди рідного краю», де познайомили присутніх з легендами, присвяченими нашому місту, які багато років переповідали один одному жителі нашого міста. Упевнені, після проведеного заходу, слухачі, йдучи старовинними вулицям Кропивницького, вдивляючись в красиві будинки, будуть замислюватись чи могли й справді відбуватись в минулому таємничі, трагічні та романтичні події. А можливо, хтось створить власну легенду.
Працівники бібліотеки на суспільному радіо Кропивницький записали радіопередачу, присвячену краєзнавцю, філологу, педагогу і поету – Смотренку Вадиму Васильовичу, який зробив великий внесок у дослідження архітектури нашого міста, займався просвітницькою діяльністю, проводив екскурсії вулицями міста для всіх бажаючих, вів на телебаченні та радіо інформаційні передачі про історію міста.
Як завжди бібліотекарі представили найкращі видання з історії та сьогодення краю на книжкових виставках: «Із історії рідного краю», «Від фортеці – до міста», «Театр – шлях до світла душі».


Warning: unserialize() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/ch1091c002/www/lib.kr.ua/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/ultimate-responsive-image-slider-short-code.php on line 19
[object Object]
417 Переглядів
Вибрати мову сайту »