Зустріч з Анатолієм Кімнатним

2 листопада у відділі мистецтв відбулася творча зустріч з Анатолієм Кімнатним, художником-земляком, завідувачем відділу Кіровоградського обласного художнього музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна». Студенти Кіровоградського медичного коледжу ім. Є.Й.Мухіна, що були запрошені на зустріч, дізналися про історію створення галереї та її діяльність, про життєвий і творчий шлях художника Петра Оссовського, мали змогу переглянути ряд цікавих слайдів.

Анатолій Дмитрович розповів також про власну творчість, про те, що його надихає на створення картин та про подальші плани.

Художник працює у техніці олійного живопису в жанрах портрету, пейзажу, натюрморту і тематичної картини. Мав сім персональних виставок та одну тематичну – до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, а також представляв свої твори більш як на тридцяти художніх виставках.

Твори Анатолія Кімнатного зберігаються в зібранні Кіровоградського обласного художнього музею, а також в приватних колекціях України, Росії, Бельгії та Німеччині.

[object Object]
542 Переглядів
Вибрати мову сайту »