Цінувати те, що маємо вчить «Docudays UA»

8 жовтня у обласній бібліотеці для юнацтва ім. Є. Маланюка відбувся другий день показу документальних фільмів у рамках Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини «Docudays UA».

Цього дня користувачі бібліотеки дивилися короткометражний фільм “Хвилі світла” режисера Самуеля Н. Шварца з Німеччини. Цей фільм не залишив байдужими нікого, адже мова йшла про зовсім маленьку 12-річну Фріду, яка практично нічого не бачить, але має у собі мужність не лише не миритися із своїм станом, а й знаходити маленькі радощі у повсякденному житті: вчиться комп’ютерної грамотності, мріє написати власну комп’ютерну гру, гуляє в лісі і отримує від цього задоволення, відвідує басейн.

Після показу фільму традиційно відбулося його обговорення. Багато хто з присутніх зауважив, що ми часто не цінуємо те, що маємо, а на прикладі продемострованих впродовж двох фестивальних днів фільмів, ми дізналися більше про життя інших людей, які не зважаючи на певні труднощі, люблять життя і радіють йому.


Warning: unserialize() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/ch1091c002/www/lib.kr.ua/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/ultimate-responsive-image-slider-short-code.php on line 19
[object Object]
236 Переглядів
Вибрати мову сайту »