Презентація збірки Дмитра Литвинюка «Півник»

17 листопада 2011 року в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім. О.М.Бойченка відбулась презентація книжечки «Півник» наймолодшого члена молодіжного літературного клубу «Ліра» Дмитрика Литвинюка.

До цієї збірочки увійшли вірші, які виховують високі моральні почуття: вдячності і любові до рідних, поваги до старших; вчать розпізнавати добро, змушують побачити незвичайне в звичайному, прищеплюють любов до природи і братів наших менших, розкривають багату уяву, політ думки і фантазії автора. Редактор цієї книжечки – Антоніна Михайлівна Корінь, член Національної спілки письменників України, а художник – Анатолій Мармалюк, дідусь Дмитрика. Збірочку видано в обласній бібліотеці для юнацтва ім. О. М. Бойченка.

Одинадцятирічного Дмитра Литвинюка Бог наділив багатьма дарами. Народився 1 червня 2000 року в місті Кіровограді. Коли виповнилося 6 років, пішов до школи. До цього вже трохи вмів читати і писати. Більше всього хлопчика цікавили казки, дитячі книжки про малят, звіряток та пташок. Ще з п’яти років Дмитрик почав відвідувати бібліотеку.

У школі, крім навчальних предметів, йому подобається брати участь у класних і загальношкільних заходах, спортивних змаганнях. Займається в гуртках бального та сучасного спортивного танцю, карате. В гуртку інформатики навчився працювати за комп’ютером. Бере участь у змаганнях по туризму. Останнім часом багато уваги приділяє шахам. Неодноразово займав призові місця в районних, міських шахових турнірах. Нагороджений 15 медалями і 34 відзнаками (дипломами та грамотами).

Не відстає і в навчанні: кожен навчальний рік закінчує з Похвальним листом.

Щодо віршів, то зацікавленість до них проявилась зовсім недавно. Спочатку підписував у віршованій формі свої малюнки, які дарував рідним на свята. У січні 2010 року він завітав до обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М.Бойченка, де і став членом молодіжного літературного клубу «Ліра». Знайомство з творчістю письменників і поетів краю спонукало до видання першої збірочки.

На презентацію було запрошено відомих в літературних колах поетів: Антоніну Корінь, Олександра Косенка та Дмитра Танського. Привітали хлопчика: члени клубу «Ліра», бібліотекарі, вчителі, однокласники і вихованці дитячих навчальних закладів м. Кіровограда. Прикрасою презентації стали виступи учнів школи педагогічної практики та студентів Кіровоградського музичного училища.


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
310 Переглядів
Вибрати мову сайту »