Методичний десант у новому форматі

Життя всього світу в 2020 році змінив новий вірус COVID-19. Карантинні заходи, внесли значні корективи в культурне життя регіону і в біблотечне зокрема. Обмеження щодо обслуговування користувачів та проведення  масових заходів спонукало бібліотечну спільноту Кіровоградщини швидко пристосовувати свої послуги до дистанційного формату.

Не виключенням стали заходи з професійної майстерності Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка.  Методичний десант у новому форматі відбувся для бібліотекарів Маловисківського району, Маловисківської та Смолінської ОТГ.

В умовах невизначеності актуальною темою обрали «Організація роботи бібліотек щодо обслуговування користувачів юнацького віку в віддаленому доступі».

Під час навчання ключовими стали питання: еффективної дистанційної роботи, використання сучасних діджитал-інструментів та інтернет-сервісів, створення електронних активностей: вікторин, ігр, конкурсів для використання в online режимі.

Сподіваємося, набуті знання слухачів якісно вплинуть на процеси  організації їх роботи та формування професійних вмінь.

Щиро бажаємо нашим колегам невпинного професійного розвитку, злагодженої роботи, мотивації і натхнення!


Warning: unserialize() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/ch1091c002/www/lib.kr.ua/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/ultimate-responsive-image-slider-short-code.php on line 19
[object Object]
248 Переглядів
Вибрати мову сайту »