Новорічно-різдвяні мотиви вітальної листівки

Пам’ятаєте, як у дитинстві ми малювали батькам вітальні листівки. Зараз магазини та кіоски заповнені десятками тисяч поліграфічних листівок, які змагаються між собою яскравістю картинки. При бажанні можна знайти поздоровлення на любий смак… Але набагато приємніше отримати в подарунок листівку, зроблену власноруч. Саме такі листівки і принесла Ірина Ігорівна Поляруш, майстриня, голова творчого об’єднання «Єлисаветградський узвіз» на грудневе засідання клубу «Дивосвіт».

Перше згадування про листівки датується приблизно 500 років до нашої ери. У ті роки листівки представляли собою листи папірусу, котрі розцінювалися у єгипетській та китайській культурах як послання добробуту і зичливості. Безумовно, вони були зроблені власноруч і стали першими hands-made листівками, створеними людьми. У Європі листівки з’явилися значно пізніше, десь у 15-му сторіччі. Доставляли їх особисто, тому процес дарування вітальних листівок був надзвичайно дорогим, обмінюватися ними могли собі дозволити тільки заможні люди.

З появою друкованих вітальних листівок про hands-made листівки надовго забули. Лише на початку 90-х у Європі та Америці почали з’являтися фірми, які виробляли листівки ручної роботи на промисловому рівні. Згодом такі фірми на початку 2000-х з’явилися і в Україні. Популярність «нової» продукції швидко зростала.

Листівка ручної роботи – листівка, виготовлена своїми руками, руками народних майстрів, з використанням натуральних матеріалів та декоративних елементів. Можна сказати, що hands–made листівки це prêt-a-porte сучасних листівок. Це витвір мистецтва, який колекціонують, зберігають та передають з покоління у покоління. Як і картини, листівки ручної роботи мають свою неповторну енергетику та шарм. Дарувати такі листівки сьогодні стає знову модним.

Це часточка вашого душевного тепла, це подарунок, який зберігається довгі роки на відміну від звичайної друкованої картки. Крім того, листівка ручної роботи має унікальний авторський дизайн, в який ви можете принести не тільки часточку своєї душі, а й свою фантазію.

Листівки ручної роботи – ексклюзивний подарунок, який найкраще передасть саме Ваші почуття та побажання. Кожна листівка робиться вручну із поєднання натхнення, творчості, а також високоякісного картону та інших декоративних елементів. Сьогодні у цілому світі дуже популярними стали такі види прикладного мистецтва як скрапбукінг та квіллінг. Ці різновиди творчості, використовує і майстриня Ірина Поляруш у створенні листівок.

Під час заняття майстриня розповіла про матеріали та інструменти, які потрібні для створення неповторних листівок; звернула увагу на те, що навіть при виготовленні декількох однакових листівок-запрошень, все одно кожна робота чимось буде обув’язково відрізнятися.

Для виготовлення листівок майстриня використовує картон і папір високої якості та різні дрібнички, що можуть пригодитися для оформлення: ґудзики, стрічки, клаптики матерії, кольоровий папір, природні матеріали, а головне – натхнення та бажання зробити гарний подарунок рідним та друзям.

В основі кожної листівки лежить копітка робота з її створення і ретельне опрацювання ідеї. Оригінальні рішення, що дозволяють акцентувати увагу на важливих для людини, якій предназначена листівка, моментах, перетворюють наші листівки у справжні витвори мистецтва, які приємно отримати в дарунок. Ось чому такі листівки люди зберігають роками.

Майстриня побажала учасникам клубу фантазії і натхнення у виготовленні прекрасних листівок.

[object Object]
271 Переглядів
Вибрати мову сайту »