«Нові пригоди» Андрія Кокотюхи

 17 листопада відзначає 50-річний ювілей сучасний український письменник Андрій Кокотюха.
Свій творчий шлях він розпочав у віці 7 років. До 12 років читав і писав лише казки. Мріяв стати бібліотекарем, але закінчив факультет журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Перше оповідання опубліковане 1987 року. В 1993 році був одним із засновників Творчої асоціації «500». Працюючи у видавництві «Смолоскип» пакувальником книжок, у період з 1994 по 1999 рік організував понад сто «гастролей» молодих українських письменників у сімнадцяти регіонах України. Був їх безпосереднім учасником.
Від 2000-го року – завжди бере участь в популярному серед молодих літераторів  Всеукраїнському конкурсі романів, сценаріїв та п’єс «Коронація слова». Пробував себе у жанрах горору (роману жахів), кримінальної мелодрами, трилера, комедії, соціального гостросюжетного роману, класичного детективу. Улюблені жанри – трилер та детектив із елементами містики й готики.
Кокотюха відомий своєю надзвичайною продуктивністю – станом на 2020 рік він написав вже понад 60 художніх та публіцистичних книг.
З нагоди цієї дати, 16 листопада бібліотекарі відділу абонементу презентували книжкову виставку, на якій ви можете переглянути підбірку творів українського белетриста Андрія Кокотюхи.

1+
46 Переглядів