«KIROVOGRAD ROCK FEST» в бібліотеці

Сучасна юнацька бібліотека постійно розширює сферу своєї діяльності. Бібліотекарі намагаються бути ближче до молоді та надавати їй саме ту інформацію, яка її цікавить.

13 грудня  відбулась неординарна подія для нашої бібліотеки – адже на творчу зустріч, що проводили працівники відділу мистецтв, завітали організатори та учасники першого в Кіровограді фестивалю рок-музики «KIROVOGRAD ROCK FEST». А саме: голова Асоціації молоді Кіровоградщини «Златопілля» Середенко Микола Володимирович та молода кіровоградська група «Darkness Wish Angels». Основною темою обговорення був проведений напередодні зустрічі рок-фестиваль. Як зазначив Микола Володимирович, подія подібного масштабу в Кіровограді відбувалась вперше. Участь у фестивалі брали 15 команд із Кіровограда, Олександрії, Світловодська, Кременчука та Полтави. Концерт складався з трьох блоків, в яких були представлені різні стилі року: від класичного до хардроку, тож усі фанати «важкої» музики мали змогу отримати «шалене» задоволення.

Кіровоград представляли три колективи – «Солнце – Чернозем», «Веселі біоритми» та «Darkness Wish Angels». Саме учасники останнього й завітали на зустріч до бібліотеки: Михайло (Harley) Стріленко – гітара/вокал, Олександр Баллах – ударні; Андрій (Знахарь) Будулатій – бас-гітара; Олег Войтенко – клавішні.

Існує стереотип, що рокери – це неврівноважені люди, що вживають алкоголь, наркотики та постійно використовують нецензурну лексику. Хлопці повністю спростували це хибне враження. Олександр Баллах навіть пожартував з цього приводу: «Я, наприклад, не палю, Олег намагається кинути палити, а Мишко, взагалі «неправильний» рокер – не п’є, не палить, ще й спортом займається». Хлопці, в житті цікаві, освічені та талановиті особистості, мають спільну мету та бажання займатися музикою. Дуже цікаво розповідали про свою творчість, адже на сьогоднішній момент вони працюють над створенням вже третього альбому! Звісно, що існує багато проблем – з фінансовою підтримкою, записом музики та зйомкою кліпів, виступами та багато інших. Та все це пусте, адже, як стверджують хлопці, – «якщо вашу музику слухають хоча б 10 осіб – то вже заради цього потрібно продовжувати творити».

Зустріч пройшла у дуже теплій та невимушеній атмосфері. Творчість хлопців зацікавила студентів комерційного коледжу, що завітали на захід, тож в затишній залі відділу мистецтв постійно лунали запитання, а після ліричної рок-балади у виконанні Михайла Стріленка аудиторія зірвалась ще й шаленими оплесками.

Ми, в свою чергу, хотіли б побажати хлопцям вдячної аудиторії, шаленої популярності та успіхів у подальшій творчості.

[object Object]
278 Переглядів
Вибрати мову сайту »