Розмаїття новорічних свят

Справжній снігопад пройшов 15 грудня 2011 року в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім. О. М. Бойченка, адже тут напередодні Нового року, було проведено вікторину «Розмаїття новорічних свят» і майстер-клас по виготовленню сніжинок.

Працівники відділу мистецтв підійшли до підготовки заходу з креативністю та фантазією. Одразу після цікавої вікторини про святкування нового року в різних країнах світу провели майстер-клас, в рамках якого учні НВК № 34, що були присутні на заході, мали нагоду створити справжнє зимове диво – сніжинку-витинанку.

За допомогою підручних засобів – білого паперу та ножиць, керуючись власною фантазією та прислуховуючись до порад ведучої Наталії Борзенко, учасники створювали чудові новорічні прикраси. Сніжинки вражали своїм розмаїттям – великі й маленькі, круглі та прямокутні – кожен створював їх такими, як підказувала його уява. І якщо на початку заходу діти почували себе трішки скуто і неохоче бралися до справи, то після створення перших зразків усіх присутніх, навіть вчителів, охопило натхнення і вони вирізали все нові та нові сніжинки.

Після завершення майстер-класу, коли було створено більше 100 сніжинок, школярі вирішили зробити подарунок бібліотеці – прикрасити її власноруч виготовленими сніжинками-витинанками.

Захід пройшов в теплій та творчій атмосфері. Тож, якщо Ви також бажаєте навчитись мистецтву створення сніжинок-витинанок завітайте до Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О. М. Бойченка.

[object Object]
387 Переглядів
Вибрати мову сайту »