Творча зустріч з Фомою, лідером гурту «МАНДРИ» (м. Київ)

Наша бібліотека останнім часом стала справжнім мистецьким майданчиком для творчого спілкування. Ось і 23 грудня на зустріч з молоддю Кіровоградщини в стінах бібліотеки завітав лідер гурту «Мандри» (м. Київ) Фома, він же Сергій Фоменко. Основною метою його приїзду до Кіровограду став благодійний тур гурту «МАНДРИ» містами Кіровоградської області, що буде відбуватися в лютому 2012 року. Презентуючи майбутній тур Фома разом з Середенком Миколою Володимировичем, головою Асоціацією молоді Кіровоградщини «Златопілля», зазначили, що родзинкою майбутнього туру стане участь у ньому місцевих україномовних гуртів. Нині відбувається відбір учасників, тож організатори чекають цікавих пропозицій. Одну з пропозицій вони отримали під час прес-конференції: відомий кіровоградський художник Андрій Кадигроб презентував Фомі диск молодої кіровоградської співачки.

В рамках прес-конференції молодь мала змогу ближче познайомитись з творчістю гурту «Мандри». Фома розповідав про історію створення гурту, нові цікаві проекти музикантів, а також презентував альбом «Світ». Найголовнішим сюрпризом заходу став дебютний перегляд нового кліпу на пісню «Лелеки». Саме кіровоградці стали першими глядачами відео і це не випадково, адже сам Фома родом з Кіровоградщини.

Фома дуже цікава, весела та неординарна особистість. Під час прес-конференції він настільки вразив своєю харизмою усіх присутніх, що не лише журналісти, але й гості заходу буквально засипали його найрізноманітнішими запитаннями починаючи з творчості та закінчуючи особистим життям. Коли ж Фома взяв в руки гітару та наживо виконав кілька хітів гурту – захвату молоді не було меж. А коли музикант запропонував прослухати нову пісню «Черевички», яка виявилась надзвичайно запальною, молодь вже не можливо було стримати – в бібліотеці розпочались справжні танці!!!

Від зустрічі залишились дуже гарні враження і у глядачів, і у самого Фоми, адже «танці в бібліотеці», таке навіть з ним трапилось вперше.

Ми бажаємо музикантам гурту «Мандри» вдалого туру, вдячної публіки та творчих успіхів! А усіх запрошуємо на майбутні творчі зустрічі до нашої бібліотеки.

[object Object]
283 Переглядів
Вибрати мову сайту »