Презентація нового містичного трилеру від Олега Бондаря

16 грудня відбулася презентація нової книги «Почвара» місцевого письменника, фіналіста Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова – 2020» Олега Бондаря. Під час зустрічі із читачами автор презентував містичний трилер «Почвара» та ще одну книгу – роман «Втрачений шанс».

                Олег Бондар – автор понад десятка книг. Серед найвідоміших можна назвати роман «Марево», «Посмішка диявола», «Рекет – справа тонка», «Обручка зі склепу», «Ворота до пекла», «Втрачене щастя», «Вбивчий аромат цитрусових», «Втрачений шанс» та «Почвара». Деякі з творів були видані у Німеччині, а деякі у Росії, проте після російської агресії та анексії Криму позиція автора була принциповою – письменник вирішив більше не працювати з російськими видавництвами та видає книги виключно українською мовою.

         Під час презентації автор коротко розповів читачам про свої найвідоміші книги, історію їх створення, та чому після 30 років, присвячених журналістиці, вирішив писати авантюрно-пригодницькі романи.

         За словами письменника, перед написанням книг складається певний план та уявлення як має закінчитися роман, проте іноді виходить, що головні герої починають жити власним життям, а якщо їх заганяти у певні рамки, то вони будуть «пластилінові», з неправдоподібними вчинками.

         Дуже багато питань та вдячних відгуків пролунало на презентації від запрошених гостей заходу. Розмова видалася жвавою та надзвичайно цікавою. На завершення презентації кожен бажаючий міг сфотографуватися з письменником та отримати книгу з автографом.


Warning: unserialize() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/ch1091c002/www/lib.kr.ua/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/ultimate-responsive-image-slider-short-code.php on line 19
[object Object]
330 Переглядів
Вибрати мову сайту »