Бібліотека у смартфоні – не фантастика!

22 грудня бібліотекарі юнацької книгозбірні познайомилися з алгоритмами роботи офіційного сайту бібліотеки та навчалися створювати якісний контент, адаптований спеціально для мобільних пристроїв.

Як з’ясувалося, 60 відсотків відвідувань нашого сайту – це унікальні відвідування користувачів персональних комп’ютерів. Проте, останнім часом спостерігається тенденція до збільшення кількості відвідувачів, які переходять на офіційний сайт бібліотеки з мобільних пристроїв.

Саме для цієї категорії читачів працівники нашої бібліотеки роблять усе можливе, аби мобільний інтерфейс сайту був таким самим зручним та привабливим, як і його основна версія.

На нашому сайті ви знайдете для себе чимало корисної інформації про книжкові новинки, дізнаєтеся про новини нашої бібліотеки, зможете прочитати електронні версії деяких книг із нашого фонду, задати питання бібліотекарю, скористатися послугою електронного подовження терміну користування книгою та пограти у цікаві онлайн-вікторини.


Warning: unserialize() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/ch1091c002/www/lib.kr.ua/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/ultimate-responsive-image-slider-short-code.php on line 19
[object Object]
323 Переглядів
Вибрати мову сайту »